משחק הכיסאות – הדור הבא

במשחק שלנו לכל אחד ואחת יש כיסא

משחק הכיסאות – הדור הבא, נבנה לאחר ניסיון רב שנים בהטמעת תהליכי שינוי בתחום האיזון המגדרי בחברות, ארגונים ומשרדי ממשלה ומציג פתרונות מתקדמים לדיאלוג פנים ארגוני מתוך הבנה שעל מנת לייצר שינוי אמיתי, חשוב לפעול בשני מישורים:

  • במישור האחד, לעשות פירוק של דפוסי השיח הקיימים.
  • במישור השני, לייצר דיאלוג פתוח ובגובה העיניים בין נשים וגברים ולהרכיב שפה חדשה.

 

משחק הכיסאות – הדור הבא הוא כלי שניתן להשתמש בו בתוך הארגון בצורה חכמה ונוחה, הוא מאפשר לייצר דיאלוג פתוח ובטוח המאפשר לבחון יחד – גברים ונשים – את הסביבה בה פועלים, וזאת על מנת לאפשר מיצוי מיטבי של היכולות האישיות בשלבי החיים השונים בתוך הארגון ומחוצה לו ולמנף את העבודה כאינדיבידואלים וכצוות.

מה בקלפים

משחק הכיסאות – הדור הבא מורכב מ 4 סדרות קלפים (בסך הכל 106 קלפים) כשכל אחת מהסדרות מהווה שלב במשחק, המוביל לשלב הבא. כולן יחד יוצרות את המסע בו נוצר השיח המתפתח רגע אחרי רגע, ככל שהמשחק מתקדם.  

מטרת המשחק

לאפשר קיום דיאלוג פתוח שמייצר את האפשרות לבחון יחד, גברים ונשים את הסביבה בה הם פועלים, על מנת לאפשר מיצוי מיטבי של היכולות האישיות בשלבי החיים השונים בתוך הארגון ומחוצה לו ובנוסף, למנף את העבודה כאינדיבידואלים וכצוות.

התהליך אותו חווים המשתתפים והמשתתפות

המשחק מוביל את המשתתפים והמשתתפות צעד אחר צעד לשיח אמיתי, בקבוצה קטנה ואינטימית שעובדת יחד, בדרך משחקית והומוריסטית וכל זאת ״בגובה העיניים״. העבודה עם הקלפים נעשית על ידי מנחה (GAME LEADER) ומאפשרת לשוחח ללא שיפוט.

למי מתאימה הפעילות

  • הפעילות מתאימה לקבוצה מ 6 משתתפים ומשתתפות ועד 120 בישיבה סביב שולחנות (בכל שולחן 6-10 איש ואישה במספר שווה)
  • המשחק מתאים לכל הרמות והתפקידים בארגון

האם זה מתאים לארגון שלכם?

  • כן!

    את המשחק אנו מתאימים ל DNA של הארגון ובהתאם לתקציב שלו.

דילוג לתוכן